O nás

Firma PHTOP se specializuje na činnosti v oboru VODA - TOPENÍ - PLYN již od roku 2006. Poskytujeme kompletní poradenské, dodavatelské, projektové, montážní a revizní služby na klíč. Zakládáme si na seriózním jednání, výběru kvalitních materiálů a v neposlední řadě výrobků regulačních prvků s ohledem na jejich pozdější bezporuchový hospodárný provoz. Našim krédem je odborná bezchybná montáž s odpovídajícím technickým vybavením.

Díky dlouholetému působení na trhu jsme uskutečnili stovky projektů, díky nimž dnes v portfoliu disponujeme referencemi v kategorii rodinných a bytových domů, hotelů, penzionů a dalších komerčních objektů. Našim významným partnerem je firma Roubenky Roubal, s níž dlouhodobě spolupracujeme při stavbě roubenek. Působíme na území Královehradeckého a Libereckého kraje, v Praze  a Středních Čechách. Dodávku a montáž tepelných čerpadel pak provádíme po celé ČR. 

Považujeme za svou společenskou odpovědnost přispět svým dílem k rozvoji a plnění snů místních zájmových skupin. Ceníme si, že máme příležitost podpořit členy cyklistického klubu KAH Vrchlabí v jejich činnosti a dosahování cílů.

Chcete se na něco zeptat nebo poradit s konkrétním případem?

Kontaktujte nás

+420 775 345 997

phtop@phtop.cz